O NAS

 

Hurtownia Damix powstała w 1997 roku z inicjatywy firmy Damon, udziałowca grupy ACP, działającej na terenie Krakowa i okolic. Klienci namawiali Damon do poszerzenia swojego zasięgu na Podhale.

Damix powstał jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku. Była to odrębna, samodzielnie działająca spółka. Początki były skromne, niewielki magazyn w Zakopanem i 4-osobowa załoga obsługująca jedynie piekarnie i cukiernie.

Damix dzisiaj to dwa prężnie rozwijające się oddziały, zespół 45 osób, nowe hale magazynowe spełniające wymogi HCCP, zmodernizowana flota samochodowa, sklep stacjonarny o powierzchni 300m2, oraz centrum wystawienniczo szkoleniowe, które powstało z myślą o naszych klientach. To wszystko czyni nas solidnym liderem w naszej branży na Podhalu.

Nasze starania zostały kilkukrotnie docenione przez dziennik „Puls Biznesu” zostaliśmy włączeni do elitarnego grona Gazel Biznesu- grupy najdynamiczniej rozwijających się firm. Gazele otrzymaliśmy w 2013, 2014, 2015 i 2019 roku.

Profesjonalizm i elastyczność w działaniu jaką się charakteryzujemy pozwala nam patrzeć w przyszłość wierząc, że wspólnie z Państwem tworzymy nie tylko biznes, ale przede wszystkim dobre i długotrwałe relacje partnerskie.

Do zobaczenia w naszych oddziałach!

Przewiń na górę